چگونه یک مدرسه زیبا داشته باشیم؟

عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به هم پیچیده آن چنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند.

 

البته این دانستنی ها و مهارت ها باید قادر باشند امنیت روانی و احساس زیبایی دوستی را در مواجهه با مشکلات زندگی تضمین کند. در روند استفاده از امکانات در راه مقابله منطقی و فراگیر مسایل دنیای جدید به خصوص نگرش های جوانان باید از اصول بهداشت روانی استفاده نمود، چرا که نوجوانان ما نیازمند فضای شاد برای شاداب زیستن هستند.

 

در شرایطی که اکثر منازل در مناطق شهری تبدیل به آپارتمان های کوچک و تاریک و به دور از فضاهای بازی و حرکتی برای کودکان است حداقل کاری که می توان در تأمین بهداشت جسمی و روحی آنان داشته باشیم ایجاد فضای مفرح و شادی بخش در مدرسه است چرا که دانش آموزان چندین ساعت از روز را در مدرسه می گذرانند و اگر فضاسازی مناسبی در مدارس انجام شود مسلماً به شاد زیستن فرزندان خود کمک بسیار مهمی خواهیم کرد.

چگونه یک مدرسه زیبا داشته باشیم؟

دانش آموزان چگونه درس بخوانند تا فراموشی آنها به حداقل برسد؟

های ,مدرسه ,ها ,  ,امکانات ,روانی ,در مدرسه ,ها و ,را در ,و به ,چرا که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله
سایت سخت کوشان آرامش با نیلک وبلاگ راه حقیقت vps-poster باز باران آموزش کاربردی جی ای اس-کارگاه جی ای اس موسسه حقوقی پندار ervi مذهب شناسی دانلود فایل